Beauty Center

ocena: 0.00
województwo:zachodniopomorskie
miejscowość:Szczecin
kod pocztowy:70-241
adres:ul. Kopernika 1
wwwwww.beautycenter.szczecin.pl
tel.:+48918137476
kom:+48512069547
Wejść na stronę: 942

W Salonie kosmetycznym, Studiu Stylizacji Paznokci oraz u Fryzjera w Beauty Center pomożemy wydobyć z Ciebie Piękno!

Wygląd w mgnieniu oka wpływa na poprawę samopoczucia. Salon Odnowy Biologicznej Beauty Center powstał z myślą o klientach marzących o chwili relaksu, zapomnienia, poprawy wyglądu i samopoczucia.

Piękny wygląd to nie idealne rysy twarzy ale aura jaką roztaczasz wokół siebie. Pamiętaj każdy ma ograniczony zasób energii, którą należy doładować. Masaże i zabiegi kosmetyczne odbywające się w Naszym salonie kosmetycznym przy blasku świec i łagodnej muzyce pozwolą doładować energię, odzyskać harmonię duszy i ciała, a także gwarantują szybkie i widoczne efekty. Twoja skóra stanie się gładka, miękka, a Ty odzyskasz dobry nastrój i będziesz cieszyć się Swoim ciałem. Ładny wygląd to nie tylko lepsze samopoczucie, ale i duża część osobistego sukcesu. Ludzie dbający o zdrowie i wygląd swojego ciała czują się lepiej, są radośniejsi, szybciej i łatwiej odnoszą sukcesy. "Wiek kobiety nic nie znaczy, można olśnić w wieku dwudziestu lat, być czarującą po czterdziestce i mieć nieodparty wdzięk przez resztę życia".

Coco Chanel Nasz salon kosmetyczny znajduje się w centrum Szczecina - tu nas znajdziecie, w samym sercu miasta. Pomożemy wydobyć z Ciebie Piękno, to tu ofiarujemy Ci wellnes, SPA, odnowę, ciepło. Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Bo Ty jesteś najważniejsza! NASZ SALON KOSMETYCZNY, STUDIO STYLIZACJI PAZNOKCIA oraz FRYZJER dysponuje zestawem nowoczesnych urządzeń wysokiej klasy, zapewniając kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i szybkie efekty. KOSMETYKA, FRYZJER, MASAŻE, TIPSY to usługi które zadbają o Twoje dobre samopoczucie i piękny wygląd, pamiętaj: Twoja twarz i ciało to Twoja wizytówka, którą "rozdajesz" codziennie.

Zapraszamy!

Kategorie:

Ostatnie opinie:

Bądź pierwszy dodaj swoją opinię.