Ensueño Salon Twojego Piękna

ocena: 5.00
województwo:mazowieckie
miejscowość:Warszawa
kod pocztowy:00-214
adres:ul. Franciszkańska 14
wwwwww.ensueno.salonypieknosci.pl
Wejść na stronę: 1424

Klinika Ensueno specjalizuje się w kosmetyce profesjonalnej, oferując zabiegi kosmetologiczne, zabiegi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej, konsultacje z wysokiej klasy specjalistami oraz sprzedaż produktów do pielęgnacji.

Zabiegi oferowane w naszej klinice odpowiadają najbardziej wymagającym standardom, nieustanie podążając za najnowszymi trendami, a ich wysoka jakość jest wynikiem współpracy z wiodącymi markami.

Nasza klinika jest miejscem szczególnym, gdzie rodzi się piękno. Kadra przeszkolona jest według najwyższych standardów, abyśmy mogli indywidualnie zaspokoić potrzeby każdego klienta przez prawidłową diagnozę skóry, odpowiedni dobór firmowych preparatów kosmetycznych, właściwy dobór zabiegów, indywidualny program pielęgnacyjny a wiedza kosmetologów i dermatologów pozwala na dobór właściwych zabiegów indywidulanie dla każdego pacjenta.

Oferta

Nowoczesne wyposażenie, miła atmosfera i wysoki standard wykonywanych zabiegów gwarantuje zadowolenie każdego klienta odwiedzającego naszą klinikę.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w Klinice Ensueño to czas relaksu i prawdziwej przyjemności.

Medycyna Estetyczna

Laseroterapia

Kosmetologia

Modelowanie sylwetki

Fryzjerstwo

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do odwiedzin na naszym oficjalnym Fan Page'u: 

Facebook

Kategorie:

Ostatnie opinie:

Paula


dn. 17.06.2014 09:47

Bardzo przyjemny salon- estetyczny i świetnie wyposażony. Do tego profesjonalne, ale również naprawdę przyjazne podejście do klienta. Polecam :)