Laser Center

ocena: 5.00
województwo:pomorskie
miejscowość:Sopot
kod pocztowy:81-717
adres:ul. Jana Jerzego Haffnera 6
wwwwww.laser-center.pl
tel.:+48585555120
kom:+48500079383
Wejść na stronę: 1761

Jeśli Salon Kosmetyczny i miasto Sopot to tylko LaserCenter!

Nasz Gabinet Kosmetologii Estetycznej to miejsce wyjątkowe, gdzie z zaangażowaniem wykorzystujemy naszą wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w dbaniu i pielęgnowaniu potrzeb oraz zadowoleniu naszych Klientów, tak aby po z przyjemnością do nas wracali i oddawali się naszym zabiegom z pełnym spokojem i zaufaniem.

Głównym celem jest, aby każdy Klient poczuł się w naszym salonie wyjątkowo. Dołożymy wszelkich starań aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom, a w szczególności zadbamy o skuteczność stosowanych metod oraz rozwiązań kosmetologii estetycznej oraz trwałej depilacji laserowej.

Jako kreatywna grupa ekspertów cechująca się pełnym profesjonalizmem, skutecznością, oddaniem oraz odpowiednią dyskrecją wychodzimy do Was drodzy goście z najlepszą ofertą. LaserCenter usytuowany jest w samym sercu Sopotu, w niepowtarzalnym oraz wyjątkowym miejscu – Krzywym Domku.

W tej turystycznej atrakcji Sopotu zastaną Państwo kameralne wnętrza i niepowtarzalny klimat owiany swobodą, elegancją i ciepłem. Niepowtarzalne i nowoczesne wnętrze, profesjonalne wyposażenie w nowoczesne technologie takie jak:

  • laser diodowy LightSheer,
  • fale radiowe Focus Rf+.

Przywitamy Państwa miła i profesjonalną obsługą, która pozwoli poczuć się Państwu wyjątkowo i komfortowo. Przygotowaliśmy również szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało w atmosferze pełnej harmonii, co jest gwarancją satysfakcji oraz zadowolenia.

Kategorie:

Ostatnie opinie:

Dagmara


dn. 08.07.2015 22:41

Przepiękne Rzęski jeszcze raz dziękuje :))))))))))))))))

Zosia


dn. 08.07.2015 22:25

Wspaniały Salon Kosmetyczny w miejscowości Sopot - polecam!