PYRA Hand&Hair Karolina Krasucka

ocena: 4.00
województwo:wielkopolskie
miejscowość:Poznań
kod pocztowy:61-583
adres:ul. Św. Czesława 16
wwwwww.pyra.salonypieknosci.pl
Wejść na stronę: 1825

P.Y.R.A... bo Piękno Yest Radością Artysty 

Nasza misja? - "Podaruj sobie odrobinę luksusu..."

Zapraszamy na nietuzinkowe i w najlepszym wydaniu stylizacje pięknych paznokci i fryzur, gdzie pieczołowicie zajmą się Wami profesjonaliści.

Karolina Krasucka (stylistka/kosmetyczka) oraz Rafał Tomasz Byczyk (fryzjer/stylista)

Oferta

  • Stylizcje paznokci i włosów w najlepszym wydaniu..
  • Stylizacja rzęs (przedłużanie/ zagęszczanie/ podkręcanie)
  • Przedłużanie włosów...
  • Pielęgnacja stóp...
  • Masaże...
  • Makijaże...

Umożliwiliśmy także zakup profesjonalnych kosmetyków! A wszystko pod jednym dachem i w jednym miejscu!

Oferujemy również szkolenia:

  • Manicure Hybrydowy,
  • Pedicure,
  • Stylizację rzęs 2:1, i 3:1, i 1:1, express Look,
  • Profesjonalne fryzjerstwo i inne...

Kategorie:

Ostatnie opinie:

KlaudiaM.


dn. 12.04.2016 02:29

Polecam Salon, byłam na szkoleniu z stylizacji rezolowej u Pani Karoliny. Uśmiechnięta ciepła i charyzmatyczna ale najcenniejsze to wiedzą jaką otrzymałam ,a byłam już na kilku szkoleniach grupowych. Jednakże skusiło mnie szkolenie indywidualne. A na zakończenie piękny certyfikat..dziękuję i pozdrawiam ,niedawna kursantka.

klientka


dn. 22.10.2014 20:02

Nie polecam korzystania z usług tego salonu, a bardziej pracownic. Nie potrafią się one zatroszczyć o klientkę. Nie są w stanie nawet poinformować o zaistniałym opóźnieniu w zabiegach. Opóźnienie to trwało, o zgrozo!, godzinę! Warto szanować czas klienta, a nie powtarzać co 15 min, że zaraz zostanie on obsłużony. Ponadto wystawiając kupony zakupowe w sieci, warto pisać prawdę, a nie pisać kłamstwa.W kuponach oczywiście nie ma mowy o ukrytych dodatkowych kosztach, co jest przynajmniej śmieszne, że po godzinnym czekaniu wymaga się od klienta dodatkową opłatę i jeszcze krzyczy się na niego- kpina! Nie było mi dane skorzystanie z usług tego salonu, ale może to i dobrze. Szczerze nie polecam, szanujmy nawzajem swój czas, gdyż mamy rynek klienta, a nie usługodawcy. Powodzenia życzę tym miłym Paniom.

MagdaLena


dn. 12.06.2014 12:22

Strzyżenie w mistrzowskim wydaniu, pierwszy raz spotkałam Panią stylistkę, która ma tak świetną rękę do moich włosów. Nie zmienię już fryzjera, chyba nawet w przypadku gdy wyprowadzę się na drugi koniec Polski ;) polecam!

Kasia W.


dn. 26.04.2014 08:06

Chyba najładniejszy Salon w jakim Byłam. Ciekawy wystrój i aranżacja.. obsługa bez zastrzeżeń, młody zespół. No i co najistotniejsze manicure wykonany na 5+, a byłam już w wielu salonach. Pani pracowała za pomocą frezarki i jednorazowych pilników, po zabiegu miły masaż dłoni, a lakier Vinyluź trzymał sie 10 dni. Polecam.