SPA Osowa

ocena: 5.00
województwo:pomorskie
miejscowość:Gdańsk
kod pocztowy:80-299
adres:ul. Wodnika 28
wwwwww.spaosowa.pl
tel.:+48583452229
kom:+48583452229
Wejść na stronę: 2273

Zapraszamy do naszego Spa Osowa!

Oferujemy szeroką gamę usług dla duszy i dla ciała. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W nasyzm SPA Osowa w Gdańsku, pracujemy na najwyższej jakości markach. Każda wizyta u nas to piękno i eksplozja dobrej energii - sprawdź to!

Spa Osowa to ciepłe i przyjazne miejsce, w którym kompleksowo zajmiemy się zdrowiem i dobrym samopoczuciem naszych klientów. O to wszystko zadbają wysokiej klasy specjaliści z zakresu:

  • kosmetologii,
  • fizjoterapii,
  • medycyny niekonwencjonalnej,
  • dietetyki ,
  • psychologii.

Dodatkowo w ofercie można znaleźć zajęcia pilatesu, stretchingu, jogi oraz qigong, a także saunę fińską.

Po skorzystaniu z naszych usług klienci mogą spędzić miło czas w pokoju relaksu, ciesząc się zapachem kominka, pijąc pyszną kawę lub herbatę i zagłębiając się w lekturze lub spędzić czas na łonie natury, wygrzewając się na słońcu na naszym tarasie lub w ogrodzie.

SPA w Gdańsku, to właśnie SPA Osowa! W ofercie również wynajem sali pod konferencje lub szkolenia, prowadzenie spotkań literackich, zorganizowanych imprez dla grup (np. wieczory panieńskie), a także usługę wizażysty i fotografa.

Kategorie:

Ostatnie opinie:

Maria


dn. 04.08.2016 11:43

Profesjonalna obsługa od recepcji do gabinetu. Bardzo ładne wnętrze i przede wszystkim bardzo czysto. Warto się tam wybrać, ja będę wracała.