Makijaż ślubny

salonypieknosci2.jpg

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety, dlatego tak ważne jest aby każda Panna Młoda czuła się wówczas szczęśliwa, piękna i wyjątkowa.

Każdy element składający się na ślubną stylizację odgrywa istotną rolę. Dobór odpowiedniej sukni, welonu, fryzury, biżuterii i bukietu jak również wykonanie perfekcyjnego makijażu ślubnego, który będzie współgrać z całą resztą to wizytówka każdej Panny Młodej.

Dlaczego więc tak ważny jest ślubny make-up?

Makijaż ślubny powinien wydobywać i podkreślać urodę Panny Młodej, dodawać jej pewności siebie a także skutecznie tuszować ewentualne niedoskonałości cery i dający o sobie znać stres i zmęczenie spowodowane przygotowaniami przedślubnymi. Każda kobieta ma inny typ urody dlatego ślubny make-up powinien być dobierany indywidualnie i stanowić dopełnienie do charakteru stylizacji i uroczystości a także jej kolorystyki. A zatem nie istnieje uniwersalny makijaż ślubny!

Warto w tym dniu także oddać się w ręce profesjonalisty, ponieważ makijażystka wykona make-up w taki sposób, aby prezentował się on nienagannie zarówno na żywo jak i na zdjęciach. Dodatkowo utrwali go odpowiednimi kosmetykami, dzięki którym pozostanie on nienaruszony do samego końca uroczystości. Należy jednak pamiętać, że nawet najstaranniej wykonany makijaż nie będzie odpowiedni, jeśli Panna Młoda nie będzie się w nim dobrze czuła!

Wiele salonów piękności w swojej ofercie posiada możliwość przygotowania makijażu próbnego. Dzięki takiej wizycie u kosmetyczki przyszła Panna Młoda dowiaduje się jak dbać o cerę by w tym dniu była ona w jak najlepszej kondycji. Ponadto makijaż próbny najlepiej wykonać około miesiąc przed planowanym ślubem. To bardzo istotne ponieważ w tym czasie można dopracować ślubny make-up, aby uzyskać najbardziej pożądany efekt.

Wszystkim Paniom Młodym życzymy aby w Tym Dniu czuły się najpiękniejsze i wyjątkowe.