O nas

Witamy w Ogólnopolskim serwisie zdrowia i urody  - SalonyPieknosci.pl

W serwisie znajdą Państwo wszelkiego typu firm, które w profesjonalny sposób zadbają o Państwa zdrowie, samopoczucie oraz Piękno. Przy pomocy specjalnie zaprojektowanej, intuicyjnej wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób znajdą Państwo interesujące firmy ze swojego regionu czy też miasta.

Specjalnie dla odwiedzających nasz serwis uruchomiony został dział kuponów rabatowych emitowanych przez naszych partnerów, dzięki którym dbanie o swój wygląd będzie jeszcze tańsze. Kupony rabatowe wyświetlają się w prezentacjach poszczególnych firm, jak i w lewej kolumnie serwisu.

Prezentacje firm w naszym serwisie zawierają dokładne dane teleadresowe, wraz z formularzem e-mail, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można skontaktować się z wybraną firmą. Zaletą każdej prezentacji jest również szczegółowy opis wybranej firmy oraz oferowanych przez nią usług, a mapa Google, która znajduje się w zakładce Kontakt pomoże w łatwy sposób trafić do wybranej firmy.

W wyborze najlepszej firmy pomogą Państwu zamieszczane przez klientów, którzy już korzystali z usług danej firmy opinie, znajdujące się w każdej prezentacji w zakładce Opinie. Również i Państwa zachęcamy podzielenia się uwagami odnośnie firm, z których usług Państwo korzystali.

SalonyPieknosci.pl to również:

Serwis SalonyPieknosci.pl należy do firmy:

AD MEDIA


Kom: +48 601 186 690
E-mail: info@salonypieknosci.pl

Partnerzy w e-biznesie: www.pozegnaj.pl