Rok 2013 - bądź modna i zadbana

m1.jpg

Czy chciałabyś być zadbana i elegancka? Jeżeli już teraz zadbasz o swój manicure, zabłyśniesz tego lata, a zwykle spotkanie, czy spacer zamieni się w cos wyjątkowego i niepowtarzalnego żaden ciuch czy fryzura nie zastąpi ci tego komfortu bycia doskonałą kobietą.

W modzie ważne są detale, ale pomalowane paznokcie zawsze były opcjonalnym acz koniecznym dodatkiem. Niedawno pojawiły się jednak lakiery, które każda elegantka kobieta po prostu musi mieć na toaletce.

W 2013 roku niepomalowane paznokcie są odpowiednikiem popękanych pięt latem albo owłosionych pach na czerwonym dywanie. Dlatego dziewczyna bez zrobionych paznokci będzie wyglądała odrobinę niechlujnie albo - co gorsza - nie na czasie.

Dziś wszyscy kosmetolodzy uważają, że paznokcie trzeba traktować jak akcesoria.

Po pierwsze liczy się, poprawna jakość produktów. Dzięki nowoczesnym żelom manicure może przetrwać aż dwa do trzech tygodni, dzięki czemu coraz więcej kobiet decyduje się na taki wydatek. Po drugie to niezwykła różnorodność kolorów i wykończeń, która wzbudziła zainteresowanie klientek, dając im sposobność pokazania się od odważniejszej strony.

 

 Zasługę uczynienia z paznokci środka wyrazu mody przypisuje się zwłaszcza marce Chanel - Ich kolory poszerzają granice.

Paznokcie zawsze były i będą stałym, obowiązkowym elementem dbania o siebie.

A co, jeśli dla kogoś brak manicure nie oznacza katastrofy i uważa, że profesjonalny manicure pachnie córeczką milionera? Niestety takie podejście brzmi dziś staromodnie, ponieważ wszyscy powinni, chociaż raz spróbować, aby się przekonać.

Obecnie modne są krótkie owale, a w tym sezonie krzykiem mody są kolory cieliste - odreagowanie szaleństwa ozdób i barw, które osiągnęło szczyt latem 2012 roku i teraz odchodzi do lamusa. Oprócz beżów i pasteli bardzo trendy jest też “współczesny manicure francuski" - z delikatnym, a nie agresywnie białym wykończeniem.