Zadbane dłonie wizytówką kobiety

zd1.jpg

Zadbane dłonie to podstawowy element kobiecej urody. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym należy je otoczyć szczególną troską gdyż są one narażone stale na niesprzyjające czynniki zewnętrzne, tj. wiatr, chłód czy suche powietrze w pomieszczeniach.

Skóra dłoni jest bardzo cienka i delikatna. Ponadto nie zawiera dużej ilości gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej dlatego łatwo poddaje się czynnikom zewnętrznym oraz ulega szybkiemu starzeniu.

Pielęgnacja dłoni to przede wszystkim regularne nawilżanie, niech stanie się to codziennym rytuałem. Najlepsze będą kremy nawilżająco-regenerujące na bazie gliceryny, rumianku, z witaminą A+E. Wybierajmy kremy o lekkiej konsystencji, które łatwo się wchłaniają.

Aby zwiększyć właściwości kosmetyków należy najpierw pozbyć się martwego naskórka za pomocą peelingów. Dodatkowo takie zabiegi zaoferują nam z pewnością miejsca takie jak: Salon kosmetyczny, czy gabinety SPA i odnowy biologicznej (np. Manicure SPA, zabieg parafinowy), które z łatwością znajdziecie właśnie u nas.